Nowi bukmacherzy pojawiający się na polskim rynku kuszą graczy promocjami. Jeżeli się skusisz, bukmacher zyskuje nowego typera, dzięki któremu zarabia, a Ty otrzymujesz bonusy powitalne, które zabezpieczają Twoją ewentualną porażkę podczas błędnie obstawionego zakładu lub zwiększają środki wpłaconego przez Ciebie depozytu. Warto pamiętać, że nie tylko nowi bukmacherzy organizują promocje dla graczy. Firmy bukmacherskie, które działają na rynku od lat, w niczym nie odstają od młodszych kolegów z branży i bonusami czy promocjami rozpieszczają nie tylko świeżo upieczonych na platformie typerów, ale również stałych bywalców stron bukmacherskich. 

Jak działają promocje bukmacherskie?

Promocje bukmacherskie to specjalne oferty, których celem jest zachęcenie graczy do korzystania z usług danego bukmachera i obstawiania zakładów sportowych. Do najczęściej spotykanych możemy zaliczyć:

  • Bonusy powitalne – to oferty, które są przeznaczone dla nowych graczy. Bukmacherzy oferują różne rodzaje bonusów powitalnych, takie jak darmowe zakłady, zwrot stawki lub podwojenie wpłaty ze środków własnych. Zazwyczaj warunkiem skorzystania z bonusu powitalnego jest dokonanie pierwszej wpłaty na konto gracza.
  • Darmowe zakłady – to oferta, w ramach której bukmacherzy oferują graczom darmowe zakłady na określone wydarzenia sportowe. Zazwyczaj, jeśli gracz wygra zakład, otrzyma wygraną bez dodatkowych warunków. Jeśli przegra, straci tylko darmowy zakład.
  • Zakłady bez ryzyka, czyli popularny cashback – to oferta, w ramach której bukmacherzy oferują graczom możliwość obstawienia zakładu bez ryzyka. Co to dokładnie oznacza? Jeśli typer przegra zakład i poniesie porażkę, otrzyma zwrot środków z błędnie obstawionego zakładu w części lub całości stawki jaką przeznaczył na kupon.
  • Freebet – to oferta, w ramach której bukmacherzy oferują graczom darmowy zakład na określone wydarzenia sportowe. Jednakże, w przeciwieństwie do darmowych zakładów, wygrana z freebetu często wymaga obrócenia wygranej określoną ilość razy przed wypłatą. W większości przypadków do skorzystania z oferty dedykowanej nowym graczom potrzebny jest kod promocyjny. Betclick obecnie posiada taką właśnie promocję, gdzie po wpisaniu w formularzu rejestracyjnym kodu MECZYKI otrzymamy 200 zł bonusu w postaci freebetu.

Czy promocje bukmacherskie naprawdę się opłacają?

Biorąc pod uwagę skalę inwestowanych w zakłady sportowe środków, warto korzystać z bonusowych możliwości jakie dają bukmacherzy. Jeżeli dopiero wchodzimy w świat bukmacherki i stawiamy pierwsze kroki, to możemy zyskać całkiem sporo dodatkowych środków na pierwsze kupony obstawiane online. Kod promocyjny Betclick przynosi nam 200 zł w formie freebetu, STS proponuje zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł, 1500 zł bonusu od 3 pierwszych wpłat i dodatkowo 60 zł za wykonanie określonego zadania, Fortuna oferuje początkującym 600 zł cashbacku za błędnie obstawiony kupon, a to tylko przykładowe oferty na start od 3 losowych bukmacherów. Na polskim rynku legalnie działających firm bukmacherskich znajdziemy kilkanaście, a każda z nich posiada oferty specjalne. Warto je przeanalizować i wybrać te, które są dla nas najbardziej opłacalne.

Leave a comment