Catering dietetyczny Wrocław to idealne rozwiązanie w wielu różnych sytuacjach. Najczęściej decydują się na takie usługi osoby, które nie mają czasu gotować, chcą zadbać o prawidłową dietę i zdrowie, ale także w nietypowych sytuacjach jak złamanie kończyny czy choroba.

Dieta pudełkowa dostępna jest dla klientów przez cały rok, więc można z niej korzystać regularnie albo tylko podczas okresu wakacyjnego czy zimowego. Jest to również świetny sposób na odchudzanie oraz wprowadzenie zdrowych nawyków do swojej diety.

Doświadczony dietetyk pracujący w firmie FitApetit zadba o to, aby posiłki dostarczały odpowiednich witamin i minerałów, były pożywne oraz pozwalały zrzucić zbędne kilogramy albo przybrać masy mięśniowej.

Catering dietetyczny Wrocław – smacznie i zdrowo każdego dnia.

Niestety, ale w obecnych czasach praktycznie każdy z nas żyje w pośpiechu. Właśnie z tego względu nie mamy czasu, aby samodzielnie przygotowywać sobie odpowiednio zbilansowaną dietą.

Dlatego warto korzystać z rozwiązania, jakie oferuje catering dietetyczny we Wrocławiu Fit Apetit. W ramach usługi każdy klient otrzymuje bezpłatna konsultacje z dietetykiem, który dokładnie określi, jakie jest zapotrzebowanie kaloryczne i pod tym względem dopasuje odpowiednie jedzenie.

Dieta pudełkowa Fit Apetit we Wrocławiu.

Dostawy oferowanego przez nasz catering odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach wczesnoporannych lub nocnych. Jedzenie pakowane jest w specjalne ekologiczne torby i pozostawione przez dostawców w wyznaczonym przez klienta miejscu. Dostarczamy posiłki do domu, do biura, na siłownię, a nawet na uczelnię.

Doskonale o tym wiemy, że każdy człowiek jest inny i potrzebuje innej diety pudełkowej. Dlatego w naszej ofercie znajduje się kilkanaście różnych planów żywieniowych. Najpopularniejsze i najczęściej wybierane opcje to:

  • 3 -posiłkowa dieta Lunchbox – dla osób, które mają mało czasu na jedzenie w ciągu dnia i najchętniej spożywają proste dania,
  • 5-posiłkowa dieta Vegan lub Vegetarian – dla wszystkich osób, które nie spożywają produktów pochodzenia zwierzęcego,
  • 5-posiłkowa dieta Slim fit – przygotowana specjalnie dla osób, które chcą zadbać o swoją linię i zgubić zbędne kilogramy.

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy catering dietetyczny we Wrocławiu pozwalający przybrać na masie albo dostarczyć odpowiednich kalorii po wykonaniu solidnego treningu na siłowni. W naszej ofercie znajduje się również dieta dla alergików, bezglutenowa i bez laktozy.

Warto jednak skonsultować się z naszym dietetykiem, aby idealnie dopasować posiłki do codziennej aktywności fizycznej lub wykonywanego zawodu.

Leave a comment