Łysienie to przypadłość, która wpływa na spadek samooceny i często wprowadza nas w kompleksy. Bez względu na podłoże wypadania włosów, jesteśmy w stanie zrobić wiele, aby zapobiec dalszym przerzedzeniom. Przeszczep włosów i noszenie peruki to główne rozwiązania, jakie biorą pod uwagę osoby łysiejące. Co lepiej wybrać? Jakie są wady i zalety obu możliwości?

Przeszczep włosów – czy warto?

Coraz więcej osób decyduje się na przeszczep włosów. Zabieg pozwala na szybkie i definitywne uporanie się z łysieniem. Efekt końcowy jest naturalny, co zachęca wielu potencjalnych pacjentów. Przeszczep włosów to zabieg, który wymaga ingerencji w ludzki organizm. Należy mieć świadomość, że wiąże się to z ryzykiem powikłań w sytuacji, gdy skóra nie przyjmie obcego ciała. Nigdy nie ma gwarancji stuprocentowego powodzenia zabiegu.

Peruki naturalne – bezpieczna opcja

Peruki naturalne to niewątpliwie bezpieczniejsza alternatywa dla przeszczepu włosów. Zawsze mamy możliwość zmiany naszej fryzury na coś całkowicie innego. Peruki naturalne to produkty premium, oferujące najwyższą jakość wykonania z wśród wszystkich rodzajów peruk. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoki komfort noszenia, co doceniają szczególnie osoby zakładające peruki każdego dnia. Wiele modeli posiada czepki z elementami mikroskóry, czyli materiału imitującego ludzką skórę. Takie rozwiązanie sprawia, że peruka naturalna jest jeszcze bardziej komfortowa w noszeniu.

Częstym powodem, który powstrzymuje nas przed wypróbowaniem peruki, jest lęk przed jej spadnięciem. Współcześnie produkowane peruki z włosów naturalnych posiadają możliwość samodzielnej regulacji ich obwodu dla jak najlepszego dopasowania do kształtu głowy. Dodatkowo zawsze możemy zabezpieczyć perukę, aplikując specjalistyczny klej lub taśmę. Wtedy mamy pewność, że nasze włosy będą trzymać się idealnie przez cały dzień.

Peruka odpowiedzią na łysienie

Peruki naturalne skutecznie zakrywają przerzedzenia. Przed zakupem warto wiedzieć, że włosy naturalne w perukach nie są takie same. Do wyboru mamy peruki z naturalnych włosów różnego pochodzenia. Najbardziej cenione są włosy słowiańskie, które nigdy nie były poddane procesom farbowania. Bardzo podobne właściwości mają włosy europejskie, które również są bardzo wysokiej jakości. Struktura każdego włosa naturalnego jest wytrzymała, dzięki czemu żywotność peruk naturalnych do aż 4 lata.

Naturalne peruki najwyższej jakości znajdziesz w ofercie Hairly.pl Sklep z perukami posiada szeroki asortyment, w którym każda klientka znajdzie coś dla siebie. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z indywidualnej konsultacji online. Peruki w Hairly.pl to gwarancja na piękne włosy!

Leave a comment