Każdy zawód, zwłaszcza z branży medycznej, wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Nowinki technologiczne, nowoczesne podejście do klienta to wyzwania każdego, kto pracuje w gabinecie stomatologicznym. Nie ma znaczenia, czy jesteś lekarzem czy asystentką. Znajomość sprzętu, najnowszych metod, a przede wszystkim wiedza to klucz do sukcesu.

Szkolenia stomatologiczne powinny składać się przede wszystkim z praktyki, która będzie uzupełniona o teorię. Tylko w ten sposób uczestnicy szkoleń mogą uzyskać najnowszą wiedzę, a przede wszystkim umiejętności manualne oraz poznanie sprzętu medycznego, który wykorzystywany jest podczas zabiegów stomatologicznych.

Akademia Stomatologii zaprasza do swojej kadry szkoleniowej doświadczonych wykładowców. W gronie specjalistów-praktyków, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i uwagami dotyczącymi pracy z nowoczesnymi technologiami, jest trener Bartłomiej Karaś, stomatolog i szkoleniowiec https://www.akademiastomatologii.edu.pl/o-nas/trenerzy/bartlomiej-karas

W ofercie szkoleniowej na rok 2022 znajduje się między innymi „Chwyć endodoncję za rogi! Nowoczesna endodoncja dla Ciebie!” w trzech stopniach, w tym szkolenie prowadzone właśnie przez trenera Bartłomieja Karasia, które odbędzie się w tym roku w kwietniu w Łodzi. Kursy prowadzone są w różnych miastach, wśród których najczęściej pojawiającymi się są Warszawa i Łódź, że względu na lokalizację.

W ramach oferty Akademii Stomatologii dostępne są również szkolenia dla asystentów w ramach „Profesjonalna asysty w nowoczesnej Stomatologii zachowawczej i endodoncji”, a także „Dream Team – współpraca asystentki i lekarza dentysty w nowoczesnej stomatologii”. Lekarzy stomatologii zainteresuje  tematyka dotyczącą leczenia kanałowego oraz odbudowy zębów po leczeniu kanałowym. Pełna lista szkoleń zamieszczona jest na stronie internetowej Akademii Stomatologii. Liczba miejsc jest ograniczona. Przy zakupie wybranego kursu w okresie poprzedzającym szkolenie na co najmniej trzydzieści dni, dostępne są na stronie organizatora promocyjne ceny.

Leave a comment