Cellulit, czyli tak zwana pomarańczowa skórka powstaje w skutek nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej pod skórą, powodując na jej powierzchni liczne wgłębienia i nierównomierną fakturę. Chociaż najczęściej cellulitowe fałdki atakują uda, pośladki i biodra, to mogą również pojawić się na brzuchu czy ramionach. Cellulit najczęściej zauważamy u osób, które zmagają się z nadwagą i otyłością, ale problem ten dotyczy również szczupłych kobiet, które nie dbają o aktywność fizyczną, dietę lub cierpią na zaburzenia hormonalne czy krążeniowe. Mało kto zdaje sobie również sprawę z faktu, iż cellulit w swojej zaawansowanej formie może prowadzić do bólu i zmian skórnych w postaci ciemnych plam. Dzieje się tak przez zaawansowane zaburzenia w działaniu naczyń krwionośnych, tkanki łącznej i komórek tłuszczowych. W efekcie dochodzi do ucisku na nerwy, a tym samym zaczynamy odczuwać fizyczne skutki cellulitu.

Onda zabieg – redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

Wiele kobiet uporczywie i bez większych efektów próbuje na własną rękę uporać się z cellulitem, stosując kremy i balsamy, wykonując liczne ćwiczenia lub wykonując masaż obszarów objętych zmianą. W zależności od zaawansowania cellulitu najlepszą metą mogą okazać się jednak sposoby wykorzystywane w medycynie estetycznej, między innymi ONDA. Zabieg, który skutecznie likwiduje tkankę tłuszczową, niweluje cellulit i modeluje sylwetkę. Dzieje się tak za sprawą wysyłanych przez urządzenie mikrofal, które w 80% docierają do komórek tłuszczowych, rozbijają je, a następnie wydalają z organizmu w procesie metabolicznym.

ONDA – zabieg, który działa kompleksowo

ONDA, to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, który działa na skórę i jej tkanki w 3 korzystnych aspektach. Przede wszystkim ONDA dociera głęboko pod skórę, likwidując tkankę tłuszczową, która nie nawraca w miejscu zabiegowym. Jako że zabieg skutecznie usuwa z organizmu komórki tłuszczowe, działa również korzystnie na cellulit, rozbijając podskórne grudki i prowadząc do wygładzenia skóry. Technologia, którą wykorzystuje ONDA pobudza do pracy włókna kolagenowe, a tym samym wpływa na poprawę jędrności skóry i przywraca jej młody wygląd. Szerokie spektrum działania ONDY przynosi skuteczne efekty w modelowaniu sylwetki i w walce ze zmianami w obszarach:

  • brzucha
  • ud
  • pośladków
  • podbródka
  • pleców
  • ramion
  • oraz obszaru pod kolanami

ONDA – zabieg, który odchudza

Zabieg z wykorzystaniem ONDY daje widoczne efekty już po pierwszym kontakcie z urządzeniem, a to oznacza, że likwidacja tkanki tłuszczowej jest niemalże natychmiastowa. Skoro podczas zabiegu dochodzi do likwidacji tkanki tłuszczowej, to tym samym zmniejsza się masa ciała i obwód partii poddanych zabiegowi. ONDA nie tylko usuwa niechciane partie tłuszczu zgormadzonego pod skórą, ale równocześnie ujędrnia wiotką skórę. Chociaż poprawa wyglądu ciała i skóry widoczna jest już po pierwszym zabiegu, dla uzyskania satysfakcjonującego efektu zaleca się skorzystanie z ONDY 4 razy w 2 – 3 tygodniowych odstępach czasu. Oczywiście ilość zabiegów uzależniona jest od obszaru i rodzaju zmiany, warto więc na pierwszej wizycie dopytać o wszystkie szczegóły specjalistę wykonującego zabieg. 

Leave a comment