Z roku na rok pracujemy coraz więcej, żyjemy coraz szybciej i trudno nam o dłuższy odpoczynek. Dlatego warto skupić się na tym co jest tu i teraz, i spróbować wygospodarować kilka minut po całym dniu na chwilę relaksu.

Wystarczy zadbać o najbliższe otoczenie, zaparzyć ulubioną kawę lub herbatę, wziąć długą kąpiel w wannie, włączyć ulubiony film lub relaksującą muzykę, opcji jest mnóstwo!

Czy zwracamy wystarczającą uwagę na to, jakie zapachy nas otaczają? To one w dużej mierze przywołują wspomnienia lub są ich współtwórcami, dlatego niezwykłym dopełnieniem chwili wytchnienia będą woski Bridgewater Candle.

Odkryj nowe, nieznane dotąd aromaty

Wystarczy, że umieścisz kostkę wosku w kominku, zapalisz zwykły, bezzapachowy podgrzewacz i już po chwili otuli Cię cudowna woń unosząca się dzięki olejkom eterycznym zawartym w wosku.

Oferujemy na aromatowo.pl szeroki zakres różnorodnych zapachów, które z pewnością zadowolą każdego. Spośród wielu wosków zapachowych Bridgewater Candle do wyboru są między innymi:

  • Blue Door – o zapachu mandarynki i drzewa cedrowego
  • Spring Dress – kompozycja imitująca wizytę w ogrodzie pełnym kwiatów z nutami magnolii, peonii i cytrusami
  • Vanilla Cream – dla miłośników słodkich zapachów, z nutą wanilii i lukru
  • Azalea & Oak – to nieoczywista kompozycja zapachowa z nutami drzewno-kwiatowymi takimi jak dąb, mech, azalia, grapefruit
  • Weekend Getaway – jeżeli kochasz świeży zapach lasu to koniecznie wypróbuj tę kompozycję opartą na nutach sosny, liścia laurowego oraz goździka

Dlaczego woski zapachowe Bridgewater Candle są tak niezwykłe?

Przede wszystkim są to woski stworzone z najwyższą dbałością o szczegóły, a zapachy komponowane są niezwykle starannie. Uwalniają zapach z olejków eterycznych na długie godziny, co czyni je niezwykle ekonomicznymi. Dlatego jeżeli masz ograniczony budżet i nie chcesz inwestować w droższe świece zapachowe, z powodzeniem możesz zdecydować się na woski, które są przystępniejsze cenowo.

Leave a comment