Biedronka, jest jednym z najbardziej rozpoznawanych sklepów w Polsce. Przyciąga klientów szeroką gamą produktów nie tylko spożywczych czy chemii gospodarczej . W ofercie możemy znaleźć też artykuły, które z pewnością przydadzą się w każdym domu a to wszystko w bardzo przystępnych cenach.

Promocje i oferty

Wychodząc naprzeciw klientom, sieć sklepów Biedronka co tydzień ogłasza nowe promocje, o których informują nas  gazetki promocyjne Biedronka. Okazje tygodnia nie ograniczają się do stałego asortymentu dyskontu. Są to także produkty dostosowane do pory roku i aktualnych wydarzeń. Wyprawka szkolna, Święta, dzień dziecka , babci, mamy, taty, wakacje. Zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz. Przystępując do programu lojalnościowego „ Moja Biedronka” uzyskasz dodatkowe rabaty na wybrany asortyment, nie tracąc przy tym na jakości kupowanych produktów, a zakupy będą jeszcze tańsze.

Gang Fajniaków

Aby zwiększyć świadomość dzieci i ich rodziców, na temat ekologii i ochrony środowiska, sieć sklepów Biedronka stworzyła „Gang Fajniaków”  To kolejna, po Słodziakach i Świeżakach, seria mięciutkich, uwielbianych przez najmłodszych pluszaków, które dzięki swoim nadprzyrodzonym mocom, ratują naszą planetę. Robiąc zakupy w Biedronce, za każde wydane 50zł otrzymasz naklejkę. Dodatkowe naklejki można otrzymać za zakup warzyw lub owoców,  polskich produktów, tych z oferty specjalnej oraz za okazaniem karty lojalnościowej Biedronka. Uzbierane naklejki możesz wymienić na dowolną maskotkę, bądź książkę z Fajniakami w roli głównej. Jest to świetny sposób na uświadomienie naszym dzieciom, jak ważne jest dbanie o Ziemię.

Polskie Produkty

Biedronka promuje również i zachęca do zakupu polskich produktów, których nie brakuje na sklepowych półkach. Kupując polskie owoce, warzywa, nabiał, mięso i wędliny wspierasz naszą gospodarkę, pomagając tworzyć nowe miejsca pracy. Hasło „KUPUJ CO POLSKIE” stało się bardzo ważnym hasłem sieci sklepów Biedronka. Wyniki akcji natomiast są bardzo imponujące.

Leave a comment